PLTT0805Z4121QGT5
PLTT0805Z4121QGT5 Vishay Dale Thin Film
PLTT_Series.PDF
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 4.12KOHM 0.02% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.02%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 215°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 4.12 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 4.12KOHM 0.02% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.02%, Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 215°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 4.12 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTT0805Z4121QGT5 PLTT0805Z4121QGT5 Виробник : Vishay / Thin Film pltt-1764286.pdf Thin Film Resistors - SMD 1/4W 4.12KOhms 0.02% 5PPM 0805