PLTU0805U6801LST5
PLTU0805U6801LST5 Vishay Dale Thin Film
pltu.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 6.8K OHM 0.01% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.01%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±2ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Part Status: Active
Resistance: 6.8 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 6.8K OHM 0.01% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.01%, Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±2ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Part Status: Active, Resistance: 6.8 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTU0805U6801LST5 PLTU0805U6801LST5 Виробник : Vishay / Thin Film pltu.pdf Thin Film Resistors - SMD 6.8Kohms .25w .01%