PLTU1206U3302LST5
PLTU1206U3302LST5 Vishay Dale Thin Film
pltu.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 33K OHM 0.01% 0.4W 1206
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.01%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±2ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 33 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 33K OHM 0.01% 0.4W 1206, Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±0.01%, Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±2ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 33 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTU1206U3302LST5 PLTU1206U3302LST5 Виробник : Vishay / Thin Film pltu.pdf Thin Film Resistors - SMD 33Kohms .40w .01%