PLXO-10-43
PLXO-10-43 EM Research
Виробник: EM Research
Description: 10 MHZ PHASE LOCKED CRYSTAL OSCI
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 2.000" L x 1.500" W (50.80mm x 38.10mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.610" (15.49mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 10MHz
Icc Max: 200mA
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -155
Power (dBm): 14
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 MHZ PHASE LOCKED CRYSTAL OSCI, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 2.000" L x 1.500" W (50.80mm x 38.10mm), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.610" (15.49mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 10MHz, Icc Max: 200mA, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -155, Power (dBm): 14, Part Status: Active.