PLXO-100-120
PLXO-100-120 EM Research
Виробник: EM Research
Description: 100 MHZ PHASE LOCKED CRYSTAL OSC
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 2.000" L x 1.500" W (50.80mm x 38.10mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.610" (15.49mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -25
Frequency - Center: 100MHz
Icc Max: 135mA
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -154
Power (dBm): 10
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100 MHZ PHASE LOCKED CRYSTAL OSC, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 2.000" L x 1.500" W (50.80mm x 38.10mm), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.610" (15.49mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -25, Frequency - Center: 100MHz, Icc Max: 135mA, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -154, Power (dBm): 10, Part Status: Active.