Продукція > MURATA > PLY10AN1130R5D2
PLY10AN1130R5D2 Murata
PLY10AN.PDF
Виробник: Murata
11,0mH, 0.5A, 300Vac, ДРОССЕЛЬ Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук