PM03FS040
PM03FS040 WITHWAVE CO LTD
39c61f_63e3c3f6757d4ef7bd5ec75cbf71cb2d.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: 2.92 mm Connector
Packaging: Bulk
Connector Type: Jack, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Panel Mount
Fastening Type: Threaded
Connector Style: 2.92mm
Mounting Feature: Flange
Shield Termination: Screw
Center Contact Material: Beryllium Copper
Frequency - Max: 40 GHz
Number of Ports: 1
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.92 mm Connector, Packaging: Bulk, Connector Type: Jack, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Panel Mount, Fastening Type: Threaded, Connector Style: 2.92mm, Mounting Feature: Flange, Shield Termination: Screw, Center Contact Material: Beryllium Copper, Frequency - Max: 40 GHz, Number of Ports: 1.