PM16512S
  • PM16512S
  • PM16512S
PM16512S BASSER
Виробник: BASSER
Category: MDF Mounting Accessories
Description: Spacer ring; MDF; 165mm; 2pcs.
Type of car audio accessories: spacer ring
Material: MDF
Loudspeaker size: 165mm
Internal diameter: 144mm
Outside diameter: 166mm
Thickness: 12mm
Quantity in set/package: 2pcs.
на замовлення 129 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM16512S BASSER
Category: MDF Mounting Accessories, Description: Spacer ring; MDF; 165mm; 2pcs., Type of car audio accessories: spacer ring, Material: MDF, Loudspeaker size: 165mm, Internal diameter: 144mm, Outside diameter: 166mm, Thickness: 12mm, Quantity in set/package: 2pcs..