Продукція > BASSER > PM16516SKOS
PM16516SKOS
  • PM16516SKOS
  • PM16516SKOS
PM16516SKOS BASSER
Виробник: BASSER
Category: MDF Mounting Accessories
Description: Spacer ring; MDF; 165mm; 2pcs.
Type of car audio accessories: spacer ring
Material: MDF
Loudspeaker size: 165mm
Internal diameter: 144mm
Outside diameter: 166mm
Thickness: 1...18mm
Quantity in set/package: 2pcs.
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Category: MDF Mounting Accessories, Description: Spacer ring; MDF; 165mm; 2pcs., Type of car audio accessories: spacer ring, Material: MDF, Loudspeaker size: 165mm, Internal diameter: 144mm, Outside diameter: 166mm, Thickness: 1...18mm, Quantity in set/package: 2pcs..