PM20S-4R7K Bourns Inc.
PM20S Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 52MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 52MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.