PM2110-100K
PM2110-100K Bourns Inc.
pm2110_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 10UH 11.7A 7 MOHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 7mOhm Max
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.570" (14.48mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 11.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 11.7A 7 MOHM SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 7mOhm Max, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.570" (14.48mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 11.7 A.