PM25L-075-047
PM25L-075-047 Lin Engineering
PM25L-075-047.pdf
Виробник: Lin Engineering
Description: PERMANENT MAGNET STEPPER MOTOR
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads with Connector
Step Angle: 7.5°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 3.47 / 24.51
Coil Type: Bipolar
Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm)
Mounting Hole Spacing: 1.260" (32.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 0.47 A
Coil Resistance: 8 Ohms
Steps per Revolution: 48.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PERMANENT MAGNET STEPPER MOTOR, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads with Connector, Step Angle: 7.5°, Torque - Holding (oz-in / mNm): 3.47 / 24.51, Coil Type: Bipolar, Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm), Mounting Hole Spacing: 1.260" (32.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Current Rating (Amps): 0.47 A, Coil Resistance: 8 Ohms, Steps per Revolution: 48.0.