Продукція > BIVAR INC. > PM3-K1522-10.00
PM3-K1522-10.00
PM3-K1522-10.00 Bivar Inc.
Виробник: Bivar Inc.
Description: PANEL MOUNT INDICATORS
Packaging: Bag
Color: Clear
Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 8.4mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANEL MOUNT INDICATORS, Packaging: Bag, Color: Clear, Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 8.4mm.