PM3-KGDW12.0
PM3-KGDW12.0 Bivar Inc.
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5.90MM
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 30mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 120°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.19" (4.83mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5.90mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5.90MM, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 30mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 120°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.19" (4.83mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5.90mm Dia.