PM40-220K Bourns Inc.
PM40%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 22UH 180MA 3.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 180MA 3.2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 180 mA.