PM40-561K Bourns Inc.
PM40%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 560UH 50MA 30 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM40-561K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-561K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 560UH 50MA 30 OHM SMD