PM400-12B
PM400-12B FSP Technology Inc.
PM400(20210104).pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 300W
Power (Watts): 300W (400W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.00" L x 4.00" W x 1.56" H (177.8mm x 101.6mm x 39.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UL
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 33.34 A
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 300W, Power (Watts): 300W (400W Forced Air), Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.00" L x 4.00" W x 1.56" H (177.8mm x 101.6mm x 39.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UL, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60601-1; 62368-1, Current - Output 1: 33.34 A.