PM42S-1R0
PM42S-1R0 Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1UH 1.72A 45 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук