PM42S-2R2
PM42S-2R2 Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 1.32A 75 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук