PM42S-2R7
PM42S-2R7 Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 1.28A 105 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук