PM42S-3R3
PM42S-3R3 Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.04A 110 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук