PM43-3R9M
PM43-3R9M Bourns Inc.
PM43_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 1.33A 94 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук