PM4340.332NLT
PM4340.332NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 3.3uH 5A 3mm 20% AEC-Q200
на замовлення 1386 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук