PM4340.471NLT
PM4340.471NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.47uH 12A 3mm 20% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук