PM4340.561NLT
PM4340.561NLT Pulse Electronics
P767-2902888.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.56uH 10A 3mm 20% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук