PM4340.562NLT
PM4340.562NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 5.6uH 4.25A 3mm 20% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук