PM4341.123NLT
PM4341.123NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 12uH 3.3A 3mm 20% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук