PM4341.153NLT
PM4341.153NLT Pulse Electronics
PM4341.153NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 3A 123 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.299" L x 0.272" W (7.60mm x 6.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 123mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 3A 123 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.299" L x 0.272" W (7.60mm x 6.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 123mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Інші пропозиції PM4341.153NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM4341.153NLT PM4341.153NLT Виробник : Pulse Electronics P768-2902893.pdf Power Inductors - SMD 15uH 3A 3mm 20% AEC-Q200