PM4341.222NLT
PM4341.222NLT Pulse Electronics
P768-2902893.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Fixed Inductors 2.2uH 8A 3mm 20% AEC-Q200
на замовлення 3842 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук