PM4341.252NLT
PM4341.252NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 2.5uH 7A 3mm 20% AEC-Q200
на замовлення 961 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук