PM4341.361NLT
PM4341.361NLT Pulse Electronics
P768-2902893.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.36uH 19A 3mm 20% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук