PM4341.472NLT
PM4341.472NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 4.7uH 5.5A 3mm 20% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук