PM4342.152NLT
PM4342.152NLT Pulse Electronics
P769-2902926.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Fixed Inductors 1.5uH 16A 4mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук