PM4342.223NLT
PM4342.223NLT Pulse Electronics
PM4342.223NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 74mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 74mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Інші пропозиції PM4342.223NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM4342.223NLT PM4342.223NLT Виробник : Pulse Electronics P769-2902926.pdf Power Inductors - SMD 22uH 5A 4mm AEC-Q200