PM4342.252NLT
PM4342.252NLT Pulse Electronics
P769-2902926.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Fixed Inductors 2.5uH 11.5A 4mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук