PM7032S-3R3M Bourns Inc.
PM7032S%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 2.2A 28 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук