PM7032S-4R7M Bourns Inc.
PM7032S%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.8A 43 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук