PM7032S-6R8M Bourns Inc.
PM7032S%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 1.7A 49 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук