PM7232S-1R5M
PM7232S-1R5M Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 9A 9.5 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 9 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 9A 9.5 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Інші пропозиції PM7232S-1R5M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM7232S-1R5M PM7232S-1R5M Виробник : Bourns Inc. PM12639S%2C12645S%2C7232S%20Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 9A 9.5 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 9 A