Продукція > PIC GMBH > PMC-08222025
PMC-08222025
PMC-08222025 PIC GmbH
pmc0822_ds_e_1.2.pdf
Виробник: PIC GmbH
Description: SWITCH REED SPDT 200MA 50V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
Type: Glass Body Reed
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Termination Style: Axial
Length - Overall: 2.008" (51.00mm)
Power - Rated: 3W
Current - Switching: 200mA (AC/DC)
Voltage - Switching DC: 50 V
Operate Time: 2.5 ms
Release Time: 2.5 ms
Size - Body: 0.087" Dia x 0.378" L (2.20mm x 9.60mm)
Operate Range: 20 ~ 25AT
Release Range: 5AT
Current - Carry: 500mA (AC/DC)
Voltage - Switching AC: 50 V
Capacitance: 1.5 pF
Написати відгук
Description: SWITCH REED SPDT 200MA 50V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, Type: Glass Body Reed, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Termination Style: Axial, Length - Overall: 2.008" (51.00mm), Power - Rated: 3W, Current - Switching: 200mA (AC/DC), Voltage - Switching DC: 50 V, Operate Time: 2.5 ms, Release Time: 2.5 ms, Size - Body: 0.087" Dia x 0.378" L (2.20mm x 9.60mm), Operate Range: 20 ~ 25AT, Release Range: 5AT, Current - Carry: 500mA (AC/DC), Voltage - Switching AC: 50 V, Capacitance: 1.5 pF.