PMC1206-101 Bourns Inc.
PMC%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Obsolete, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.