Продукція > NEXPERIA > PMF370XN,115
PMF370XN,115
PMF370XN,115 Nexperia
PMF370XN-1600130.pdf
Виробник: Nexperia
MOSFET TAPE13 PWR-MOS
на замовлення 2910 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 30V 870MA SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 870mA (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 440mOhm @ 200mA, 4.5V, Power Dissipation (Max): 560mW (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 1.5V @ 250µA, Supplier Device Package: SOT-323, Part Status: Obsolete, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, Vgs (Max): ±12V, Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 0.65 nC @ 4.5 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 37 pF @ 25 V.
Інші пропозиції PMF370XN,115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMF370XN,115 PMF370XN,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PMF370XN.pdf Description: MOSFET N-CH 30V 870MA SOT323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 870mA (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 440mOhm @ 200mA, 4.5V
Power Dissipation (Max): 560mW (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 1.5V @ 250µA
Supplier Device Package: SOT-323
Part Status: Obsolete
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V
Vgs (Max): ±12V
Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 0.65 nC @ 4.5 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 37 pF @ 25 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
Part Status: Obsolete
Vgs (Max): ±12V