PMH-10M-AC120V
PMH-10M-AC120V Panasonic Industrial Automation Sales
PMH.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: RELAY TIME DELAY 10MIN 7A 250V
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.05 Sec ~ 10 Min
Mounting Type: Socketable
Function: On-Delay
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC
Contact Rating @ Voltage: 7A @ 250VAC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: Hand Dial
Timing Initiate Method: Input Voltage
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 10MIN 7A 250V, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.05 Sec ~ 10 Min, Mounting Type: Socketable, Function: On-Delay, Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC, Contact Rating @ Voltage: 7A @ 250VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: Input Voltage.