PMH-10M-AC24V Panasonic Industrial Automation Sales
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: RELAY TIME DELAY 10M ANALOG
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply: 24VAC
Contact Rating @ Voltage: 7A @ 250VAC
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 10M ANALOG, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.05 Sec ~ 10 Min, Mounting Type: Socketable, Function: On-Delay, Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Voltage - Supply: 24VAC, Contact Rating @ Voltage: 7A @ 250VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: Input Voltage.