Продукція > ROYALOHM > PMR01TJ0111A50
PMR01TJ0111A50
PMR01TJ0111A50 ROYALOHM
power metal film.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 110Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.54x25mm; axial
Type of resistor: power metal
Mounting: THT
Resistance: 110Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 350V
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: high power and small dimension
Leads dimensions: Ø0.54x25mm
Diameter: 2.5mm
Body dimensions: Ø2.5x6.5mm
Length: 6.5mm
на замовлення 3020 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 110Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.54x25mm; axial, Type of resistor: power metal, Mounting: THT, Resistance: 110Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 350V, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: high power and small dimension, Leads dimensions: Ø0.54x25mm, Diameter: 2.5mm, Body dimensions: Ø2.5x6.5mm, Length: 6.5mm.