Продукція > ROYALOHM > PMR01TJ0121A50
PMR01TJ0121A50
PMR01TJ0121A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 120Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.54x25mm; axial
Resistance: 120Ω
Tolerance: ±5%
Power: 1W
Mounting: THT
Operating voltage: 350V
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Body dimensions: Ø2.5x6.5mm
Type of resistor: power metal
Leads dimensions: Ø0.54x25mm
Diameter: 2.5mm
Length: 6.5mm
на замовлення 5860 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 120Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.54x25mm; axial, Resistance: 120Ω, Tolerance: ±5%, Power: 1W, Mounting: THT, Operating voltage: 350V, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Body dimensions: Ø2.5x6.5mm, Resistor features: high power and small dimension, Leads: axial, Type of resistor: power metal, Leads dimensions: Ø0.54x25mm, Diameter: 2.5mm, Length: 6.5mm.