Продукція > ROYALOHM > PMR02SJ0153A10
PMR02SJ0153A10
PMR02SJ0153A10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 15kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm
Resistance: 15kΩ
Tolerance: ±5%
Power: 2W
Mounting: THT
Operating voltage: 500V
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Body dimensions: Ø4x11mm
Resistor features: high power and small dimension
Length: 11mm
Type of resistor: power metal
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
Diameter: 4mm
на замовлення 3840 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 15kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm, Resistance: 15kΩ, Tolerance: ±5%, Power: 2W, Mounting: THT, Operating voltage: 500V, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Body dimensions: Ø4x11mm, Resistor features: high power and small dimension, Length: 11mm, Type of resistor: power metal, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.75x25mm, Diameter: 4mm.