Продукція > ROYALOHM > PMR02SJ0221A10
PMR02SJ0221A10
PMR02SJ0221A10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 220Ω; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm
Type of resistor: power metal
Mounting: THT
Resistance: 220Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
Diameter: 4mm
Body dimensions: Ø4x11mm
Length: 11mm
Resistor features: high power and small dimension
Leads: axial
Temperature coefficient: 350ppm/°C
на замовлення 5410 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 220Ω; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm, Type of resistor: power metal, Mounting: THT, Resistance: 220Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Leads dimensions: Ø0.75x25mm, Diameter: 4mm, Body dimensions: Ø4x11mm, Length: 11mm, Resistor features: high power and small dimension, Leads: axial, Temperature coefficient: 350ppm/°C.