Продукція > ROYALOHM > PMR02SJ0333A10
PMR02SJ0333A10
PMR02SJ0333A10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 33kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating voltage: 500V
Type of resistor: power metal
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
Diameter: 4mm
Body dimensions: Ø4x11mm
Length: 11mm
Power: 2W
Resistance: 33kΩ
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: high power and small dimension
на замовлення 690 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 33kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm, Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Operating voltage: 500V, Type of resistor: power metal, Leads dimensions: Ø0.75x25mm, Diameter: 4mm, Body dimensions: Ø4x11mm, Length: 11mm, Power: 2W, Resistance: 33kΩ, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: high power and small dimension.