Продукція > ROYALOHM > PMR02SJ039JA10
PMR02SJ039JA10
PMR02SJ039JA10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: power metal; THT; 3.9Ω; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm
Type of resistor: power metal
Resistance: 3.9Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Diameter: 4mm
Body dimensions: Ø4x11mm
Length: 11mm
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.75x25mm
на замовлення 370 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: power metal; THT; 3.9Ω; 2W; ±5%; 500V; Ø0.75x25mm; Ø4x11mm, Type of resistor: power metal, Resistance: 3.9Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Diameter: 4mm, Body dimensions: Ø4x11mm, Length: 11mm, Leads: axial, Resistor features: high power and small dimension, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.75x25mm.